Statyczna nakladka

Ponad 20 lat wspieramy biznes. Doradzamy, jak podejmować i realizować trudne przedsięwzięcia. Czasem odradzamy.

-----------

WŁODZIMIERZ GŁOWACKI

Statyczna nakladka

Przewidujemy zachodzące zmiany, co pozwala nam dostosować strategię działania nawet przy najbardziej nietypowych sprawach.

-----------

Joanna Basińska

Statyczna nakladka

Zabezpieczamy interesy przedsiębiorców. Minimalizujemy zagrożenia i pomagamy w procesie realizacji projektów inwestycyjnych.

-----------

Rita Świętek

previous arrow
next arrow

TAX GWLEX

TAX GWLEX

GŁOWACKI I WSPÓLNICY to kompletny zespół doradczy na rynku doradztwa podatkowego.

Jesteśmy firmą doradczą, świadczącą usługi prawne na rynku doradztwa podatkowego.

Nasz unikatowy zespół specjalistów potrafi kompleksowo poprowadzić klientów na każdym istotnym etapie działalności.


Świadczymy usługi doradztwa prawnego przy:

  • Audytach podatkowych
  • Kontrolach podatkowych i postępowaniach podatkowych
  • Fuzjach i przejęciach
  • Przekształceniach formy prowadzenia działalności gospodarczej

Nasi eksperci zapewniają nie tylko bezpieczeństwo w zakresie doradztwa podatkowego, ale również świadczą kompleksowe usługi pod kątem karno- skarbowym. Poza obszarem doradztwa podatkowego nasi specjaliści oferują usługi, wspierając bieżące prowadzenie działalności.


Wiedza bogata w doświadczenie.

GŁOWACKI I WSPÓLNICY to profesjonaliści, którzy łączą teorię z doświadczeniem, działając na każdym etapie działalności gospodarczej.

  • na poziomie bieżącej działalności – oferując audyty podatkowe, przygotowanie i ocenę zawieranych umów handlowych, doradztwo w nagłych sytuacjach związanych z kontrolą podatkową,
  • na poziomie nadzoru – oferując audyty podatkowe minimalizujące ryzyko podatkowe, przygotowanie dokumentacji cen transferowych
  • na poziomie właścicielskim – zapewniając doradztwo w zakresie optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej.

Zespół doradców

Rita Świętek – radca prawny. Specjalizuje się w zakresie prawa podatkowego oraz administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa zamówień publicznych. Pełnomocnik podatników przed organami podatkowymi, administracyjnymi, sądami, organami kontroli skarbowej i administracji celnej. Doradza podatkowo klientom z branży infrastruktury i energetyki, nieruchomości oraz usług budowlanych. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w obszarze prawa samorządowego, w tym podatków i opłat lokalnych, ze szczególnym uwzględnieniem podatku od nieruchomości.

Doradza przedsiębiorcom w uzyskaniu decyzji, pozwoleń, koncesji i licencji, w szczególności w zakresie zagospodarowania przestrzennego, prawa budowlanego, gospodarki nieruchomościami, ochrony środowiska i prawa wodnego.

Studia prawnicze ukończyła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Absolwentka Studiów Podyplomowych z zakresu Podatków i Skarbowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Nasi Klienci od ponad 10 lat
Razem od ponad 10 lat
Facebook
LinkedIn