30 sierpnia 2017

Proces o wydanie infrastruktury telekomunikacyjnej zakończony

Profesor Andrzej Koch wraz doktorem Jędrzejem Jakubowiczem reprezentowali Klienta Kancelarii w sporze dwóch operatorów o prawo do sieci telekomunikacyjnych w centrum Poznania. Właściciel infrastruktury telekomunikacyjnej domagał się jej wydania przez Klienta Kancelarii podważając ustanowione na jego rzecz prawo użytkowania.

Wczoraj Sąd Apelacyjny w Poznaniu  prawomocnie zakończył spór orzekając na korzyść naszego Klienta; sieć telekomunikacyjna pozostanie w jego użytkowaniu.

Artykuł dostępny tutaj

Zaufali nam