Statyczna nakladka

Ponad 20 lat wspieramy biznes. Doradzamy, jak podejmować i realizować trudne przedsięwzięcia. Czasem odradzamy.

-----------

WŁODZIMIERZ GŁOWACKI

Statyczna nakladka

Przewidujemy zachodzące zmiany, co pozwala nam dostosować strategię działania nawet przy najbardziej nietypowych sprawach.

-----------

Joanna Basińska

Statyczna nakladka

Zabezpieczamy interesy przedsiębiorców. Minimalizujemy zagrożenia i pomagamy w procesie realizacji projektów inwestycyjnych.

-----------

Rita Świętek

previous arrow
next arrow

Kto i kiedy musi składać sprawozdania finansowe?

📢 Kto i kiedy musi składać sprawozdania finansowe? 💊

Odpowiedzi na to pytanie i inne udzieliły adwokat Monika Michalik oraz adwokat Paulina Magierska, które wystąpiły gościnnie w programie: Gość Wieczoru WTK 📺


📌 Nowelizacja Kodeksu spółek handlowych z października 2022 r. wprowadziła obowiązek sporządzenia pisemnego sprawozdania z działalności Rady Nadzorczej za rok obrotowy 2022.


📌 W 2023 roku Ministerstwo Finansów zrezygnowało z przedłużenia terminów sprawozdawczych – 30 czerwca 2023 roku upływa termin na zatwierdzenie sprawozdania finansowego za poprzedni rok obrotowy, zaś do 15 lipca 2023 roku termin na złożenie sprawozdania finansowego online.

📌 Niezłożenie sprawozdania finansowego może powodować nałożenie na podmiot dotkliwych sankcji takich jak grzywna bądź rozwiązanie podmiotu wpisanego do KRS bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego.  

Zachęcamy do obejrzenia materiału: 

Nasi Klienci od ponad 10 lat
Razem od ponad 10 lat
Facebook
LinkedIn