Statyczna nakladka

Ponad 20 lat wspieramy biznes. Doradzamy, jak podejmować i realizować trudne przedsięwzięcia. Czasem odradzamy.

-----------

WŁODZIMIERZ GŁOWACKI

Statyczna nakladka

Przewidujemy zachodzące zmiany, co pozwala nam dostosować strategię działania nawet przy najbardziej nietypowych sprawach.

-----------

Joanna Basińska

Statyczna nakladka

Zabezpieczamy interesy przedsiębiorców. Minimalizujemy zagrożenia i pomagamy w procesie realizacji projektów inwestycyjnych.

-----------

Rita Świętek

previous arrow
next arrow

Kancelaria Głowacki i Wspólnicy była jednym ze sponsorów turnieju squasha „PSA Poznań Open Challenger Tour $6000”

Nie samą pracą prawnik żyje, a doświadczenia związane ze Sportlex testujemy w praktyce!

Kancelaria Głowacki i Wspólnicy była jednym ze sponsorów turnieju squasha „PSA Poznań Open Challenger Tour $6000”, organizowanego przez poznański klub 11punkt.

Podczas trwającej 5 dni konkurencji, starli się zawodnicy z 16 różnych państw, w tym z Czech, Belgii, Kuwejtu, Szkocji, Irlandii, Danii, Nowej Zelandii czy Liechtensteinu. Poznańskie korty przyniosły szczęście Jakubowi Solnickiemu, dla którego to już trzeci tytuł w karierze.

PSA Poznań Open Challenger Tour $6000, to pierwszy tak prestiżowy turniej squashowy w Polsce od wielu lat oraz drugi w historii miasta Poznań (PSA $3k 2023 – 11punkt). Turniej ten jest zaliczany do światowego zawodowego rankingu PSA (Professional Squash Association). Ranga turnieju typu PSA Challenger Tour $6000 to odpowiednik turniejów ATP Challenger Tour $50000 z tenisa ziemnego.

Zwycięzcy oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Nasi Klienci od ponad 10 lat
Razem od ponad 10 lat
Facebook
LinkedIn